Organismi energeetiline tasakaalustamine kristallidega

Mis on haigus?

Haigus tekib tasakaalu kadumisest inimese keha, vaimu ja hinge vahelt.  Erinevate energiateraapiate eesmärgiks on tasakaalu taastamine füüsilise, mentaalse ja energiakeha funktsioonides. Sellest räägib Hiina klassikaline meditsiin oma meridiaani- ja viie elemendi teoorias. Tasakaalust räägib ka ajurveeda, põhimõtteliselt räägivad tervisest kui organismi tasakaalu olukorrast kõik terviseõpetused, mis ei piirdu elusolendi vaatlemisel ainult füüsilise kehaga. Ka minu energiateraapia kohtleb inimest kui keha, vaimu ja hinge kompleksi.

Pakun oma teraapiaga võimalust tasakaalu taastamiseks inimese peenkehade ja füüsilise keha vahel, ehk siis peenkehade ja energikeskuste (tšakrate) puhastamist, avamist, toimimise reguleerimist, põhimõtteliselt sellist peenseadistamist.  Lühindalt öeldes –  kasutute, raskete, haiglaste energiate eemaldamist ja nende asendamist värske, puhta, tervistava, ülesehitava energiaga. See ongi põhjuseks, miks minu koolkonna kristallteraapia seansid on sedavõrd mõjuvad nagu nad on.

Olles töötanud pikalt massöörina, sealjuures osteopaatiakliinikus ja nähes inimesi, kes oma vanade hädade – selja-, hinge- ja muude – juurde ikka ja jälle tagasi pöörduvad, jõudsin järeldusele, et füüsilise keha korrigeerimisest üksi ei piisa, et vajalik on ka energeetiline puhastumine / uuenemine. Tavaliselt ei oska või ei suuda inimene sellega üksinda algust teha.

Väga lihtsustatult öeldes: massaaž paneb paika sinu selgroo, energiateraapia tõstab selgroolülide vahelt ja ümbert ära vana, kasutatud, raske, kolkunud energia jäägid ja laeb sinu seljakanali värske, puhta energiaga. Sulle tehakse nö restart ja edasi sõltub kõik sinu valikutest ja sellest, kuivõrd ärkvel oled sellel, mis su ümber toimub, kuidas su elu kulgeb, milliseid valikuid sa igapäevaselt teed. Tavaliselt tuleb teha selliseid teraapiaseansse kuurina.

Jumal on loonud maailma tervendajad, kellele on andnud võime näha, intuitsiooni, mida kasutada töövahendina ja sellised tervendajad, šamaanid, ravitsejad on alati olemas olnud ja see ongi see töö, mida ma teen.

Esmane seanss (2h): €45 (sisaldab anamneesi)

Korduv (1,5) €40 või vabatahtlik annetus.